Ta strona korzysta z cookies
Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz w celach statystycznych, które pomagają nam w ulepszaniu witryny. Więcej info >
Bezpłatne szkolenie:
Chcesz zautomatyzować zarządzanie ofertami w e-commerce, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać?

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu online
i poznaj najlepsze praktyki w zakresie integracji sklepów internetowych 
i marketplace’ów z Comarch ERP XL i BaseLinker.
Automatyzacja zarządzania ofertami, czyli jak za pomocą Comarch XL i BaseLinker zarządzać wieloma kanałami sprzedaży w e-commerce
27 czerwca (wtorek), godz. 10:00
Zapisz się na bezpłatne szkolenie online, które odbędzie się 27 czerwca 2023
10:00
Europe/Warsaw
Czas: 45 minut
To jest placeholder.
Przejdź do trybu Podglądu lub opublikuj stronę,
aby sprawdzić działanie swojego kodu.
Kliknij dwa razy, aby edytować
<style> div[data-item-name="consent"] > div { border: none !important; background-color: transparent !important; } div[data-item-name="consent"] > div span { color: #333 !important; margin-left: 10px !important; } div[data-editable-item="field"] > input { border: 1px solid #DCDCDC !important; } </style>
Dla kogo to jest szkolenie?
Dla dyrektorów, managerów i specjalistów zajmujących się sprzedażą i marketingiem.
Dla dyrektorów e-commerce i IT
Dla wszystkich związanych ze sprzedażą online, którzy chcą usprawnić procesy zarządzania wieloma kanałami w ecommerce
Czego się dowiesz podczas szkolenia?
Co zrobić, żeby informacje o stanach magazynowych były zawsze aktualne w kanałach e-commerce? Jak zapobiegać zamówieniom produktów, których nie ma w magazynie?
Jak w łatwy sposób sprzedawać drożej np. na Amazonie, a taniej we własnym sklepie internetowym?
Jak skrócić czas wprowadzania nowych artykułów do różnych marketplace’ów?
Wspólnie zajrzymy do Comarch ERP XL
i BaseLinker, żeby pokazać Ci, jak wykorzystać je do maksimum w Twoim biznesie.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
Nauczysz się używać narzędzi dostępnych w BaseLinker i Comarch ERP XL. Dzięki temu samodzielnie zautomatyzujesz zarządzanie ofertami, asortymentem, cennikami i dostępnością towarów w różnych kanałach sprzedaży.
Podpowiemy Ci, w którym systemie przechowywać ceny, stany magazynowe, zdjęcia i układ graficzny oferty produktów. W ten sposób ułatwisz pracownikom zarządzanie ofertami w różnych kanałach sprzedaży elektronicznej.
Dowiesz się jak zaplanować integrację między BaseLinker i Comarch ERP XL, by przyspieszyć wystawianie ofert na marketplace, jednocześnie zachowując spójność danych pomiędzy BaseLinker i Comarch ERP XL.
Przeprowadzimy Cię przez wszystkie procesy na żywo — m.in. zobaczysz, jak za pomocą kilku kliknięć wystawiamy zbiorcze aukcje na Allegro.
Agenda szkoleniowa
Centrum prawdy, czyli które dane o towarach należy przechowywać w Comarch ERP XL, a które w BaseLinker
Poznasz koncepcję przechowywania danych w Comarch XL i BaseLinker.
Aktualizacja danych o towarach w różnych marketplace’ach
Pokażemy Ci na żywo i ze szczegółami, jak szybko dodawać towary i uzupełniać dane. Dowiesz się, jakie dane z Comarch ERP XL o towarach można przechowywać w BaseLinker. Poznasz zasady, na jakich BaseLinker wysyła dane do marketplace’ów. Zajrzymy też do kartoteki towarowej Comarch ERP XL i BaseLinker — po kolei omówimy parametry takie jak kody, nazwa towaru, opisy i zdjęcia.
Organizacja polityki cenowej dla różnych kanałów sprzedaży
Dowiesz się, jak skutecznie zarządzać różnymi cenami w różnych kanałach sprzedaży. Nauczysz się, jak za pomocą BaseLinker ustalać inne ceny dla tego samego towaru w Comarch ERP XL. Poznasz sposób na to, jak skonfigurować oba systemy, żeby w różnych marketplace’ach prezentować odpowiednie ceny. Pokażemy Ci, gdzie i jak w BaseLinker są przechowywane ceny i ustawiane na aukcjach.
Zapisz się na bezpłatne szkolenie, żeby szybciej i skuteczniej zarządzać wieloma kanałami sprzedaży w e-commerce.
Automatyzacja wystawiania aukcji
na marketplace
Dowiesz się, jak za pomocą kilku kliknięć wystawić zbiorczo dowolną ilość aukcji, korzystając z kart produktów wprowadzonych do BaseLinker. Na żywo pokażemy cały proces zbiorczego wystawiania aukcji na Allegro.
Sposoby rozwiązania problemu braku bieżącej informacji o dostępności towarów w różnych kanałach sprzedaży
Pomożemy Ci zrozumieć, jak działają między sobą w zakresie przesyłania stanów magazynowych: Comarch ERP XL, BaseLinker i integracje z poszczególnymi kanałami sprzedaży. Dowiesz się, jak skonfigurować Comarch ERP XL i BaseLinker, aby przesyłać dedykowane stany do różnych marketplace’ów. Pokażemy na żywo, jak po pobraniu zamówienia do ERP XL z przykładowego marketplace, zaktualizować stan towaru w BaseLinker i w marketplace
Opanuj wielokanałową sprzedaż e-commerce
w 45 minut
Nie musisz błądzić ani szukać funkcjonalności na własną rękę. To bezpłatne szkolenie ułatwi Twoją pracę i sprawi, że zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Dowiesz się, jak za pomocą kilku kliknięć rozwiązać problemy sprzedaży w e-commerce związane z informacją o dostępności towarów w magazynie i zarządzaniem różnymi cenami tego samego towaru w różnych kanałach sprzedaży.
Kto przeprowadzi 
szkolenie?
Włodzimierz Sowa
Specjalista ds. wdrożeń 
systemów ERP w Graphcom
Ekspert w zakresie wdrożeń Comarch ERP ze specjalizacją w obszarze logistyki, WMS i e-commerce. Posiada 4 letnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania biznesowego. Współtwórca rozwiązania integracyjnego dla Comarch ERP oraz BaseLinker. Prywatnie miłośnik podróży i wypraw wysokogórskich.
Dołącz do naszego bezpłatnego szkolenia 
i dowiedz się, jak zautomatyzować zarządzanie ofertami w e-commerce
10:00
Europe/Warsaw
27 czerwca (wtorek), godz. 10:00
Czas: 45 minut
Graphcom Sp. z o.o.
T: +48 61 653 07 06
M: sprzedaz@graphcom.pl